Firmamız Keçiören beyaz eşya tamircisi olarak tüm semtlerde hizmet vermektedir.Mutfak aletleri, ev işlerini kolaylaştırmak ve genellikle yıllarca dayanmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, bir şey bozulduğunda günlük işler zorlaşabilir. Kurutma makineniz veya bulaşık makineniz arızalıysa, dondurucunuz veya buzdolabınız kızarmışsa veya fırınınız paslanmışsa, Keçiören beyaz eşya servisi olarak Ankara ve çevresindeki tüm cihaz onarımlarınız için firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

Sincan Beyaz Eşya Tamircisi
Sincan Beyaz Eşya Tamircisi

Keçiören Beyaz Eşya Tamircisi

Keçiören beyaz eşya tamiri Sektöründe 15 yılı aşkın bir süredir tüm büyük mutfak ve çamaşırhane cihazlarınızı kurmak, onarmak, onarmak ve bakımını yapmak için uygun deneyim ve bilgiye sahibiz. Her Marka veya cihaz, gaz veya elektrik ne olursa olsun, uzmanlarımız buzdolabınızın veya ocağınızın olması gerektiği gibi çalışmasını sağlayacaktır. Keçiören  ve çevresindeki konut veya ticari cihaz onarımı için aranacak kişi biziz!

bekleme! Müşteri hizmetleri merkezimizle iletişime geçin ve yoğun programınıza uygun bir servis araması ayarlayın, hatta aynı gün cihaz onarımı yapıyoruz!